Farmár hľadá ženu -s dieťaťom

Autor: anna žanonyová | 23.9.2012 o 16:20 | Karma článku: 12,77 | Prečítané:  1985x

Reality šou založená na chľaste, alkoholikoch a alkoholičkách tak, že človek začne rozmýšlať, či dianie je pravé, alebo hrané. Opité ženy ledva stojace na nohách, niektoré váľajúce sa po zemi, iné, u ktorých pálenka vybičovala emócie do krajnosti odhaľujúce rôzne časti tela a hotové do bitky s kýmkoľvek a kedykoľvek.

    Taká je reality šou "Farmár hľadá ženu".Nebudem sa vyjadrovať k hodnotám tejto relácie pretože žiadne nemá.Ľudia sme však rôzni. Niekomu sa takáto relácia páči, inému sa nad ňou zastavuje rozum, ďalší ani nevie že existuje. Spozornela som pri upútavke k relácii , kde sa spolu s účinkujúcimi záujemkyňami o partnerstvo farmára motkalo aj malé dieťa, chlapček. Jedna zo žien pre farmára priniesla totiž na farmu aj svojho syna. Na farmu, kde nebolo čo jesť, nebolo z čoho variť a  kde je predpoklad, že hlavnou náplňou účinkujúcich bude chľast a vulgarizmy.

V posledných dňoch sa v našich médiách hodne hovorilo o zlyhaní tých, ktorí majú na starosti výchovu a starostlivosť o dieťa - rodičov a sociálnych pracovníkov, čoho výsledkom bola smrť dieťaťa v Bratislave. Myslím si, že aj pri "účinkovaní" dieťaťa v reality šou "Farmár hľadá ženu" došlo k zlyhaniu a to minimálne matky dieťaťa a TV JOJ. Nechápem, ako jedna matka môže priniesť maloleté dieťa do prostredia o ktorom nevie absolútne nič. Nevie aké sú tam podmienky na prežitie, aká je tam hygiena, ako sa budú chovať jej spolubývajúce vrátane domáceho pána. Ako môže televízia, ktorá v týchto reláciách burcuje aktérov v prvom rade k ožranstvu súhlasiť, aby tam bolo prítomné dieťa? Na jednej strane sa  médiá predbiehajú, aby našli čo najväčšie pochybenie pri utýraní dieťaťa, ale na druhej strane tie isté médiá pomáhajú pri deformácii detskej duše. Štáb TV by mal okamžite spomínanú matku s dieťaťom poslať domov a sociálni pracovníci by sa mali začať zaoberať ohrozením mravnej výchovy spomínaného dieťaťa.

Alebo je to všetko inak?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako sa Slovák z Terchovej stal veľkým reformátorom u Márie Terézie

Adam František Kollár, vedec a knihovník bol jedným z popredných osvietenských reformátorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KULTÚRA

Matka naháňa únoscov svojho syna. Môže byť taký film komický?

Film Únos je prázdinovou zábavou.


Už ste čítali?